Kontakt

Oferta / Kontakt

Istnieje możliwość zakupienia gotowych fotografii.

Oferta dotyczy zdjęć z Rzymu, Paryża, Lizbony, Madrytu, Kopenhagi, Amsterdamu, Tallinna oraz wielu miasteczek Portugalii, Zdjęcia z tych miejsc w całości są mojego autorstwa.

::
Poza możliwością nabycia gotowych zdjęć istnieje również możliwość zakupu ich w formie elektronicznej. Każde z zamieszczonych na stronie zdjęć posiada w oryginale następujące parametry: 36x24 cm / 300 ppi.  lub 64x42 cm i 300 ppi. Zdjęcia nadają się zatem do publikacji w przewodnikach, kalendarzach lub w innych materiałach poligraficznych. Po zamówieniu plik w formacie TIFF/JPG (RGB lub CMYK) zostanie przesłany na podany przez Państwa adres FTP lub e-mail. Oferta dotyczy wyłącznie firm. Nie istnieje możliwość dalszej odsprzedaży zakupionego zdjęcia i publikacji w innych materiałach niż te wskazane w zamówieniu. Cena za pojedyncze zdjęcie w formie elektronicznej lub ich komplet zostanie ustalona po przesłaniu specyfikacji gdzie i w jakim nakładzie dane fotografie miały by się ukazać.

::
Zapraszam również do współpracy w zakresie promocji i reklamy na stronach sygnowanych przez domenę 24stolice.pl i subdomenę poświęconą Lizbonie i Portugalii.

- lizbona.24stolice.pl


Jestem grafikiem projektantem i fotografem. Zapraszam na stronę mojej agencji reklamowej jak i do obejrzenia pełnego portfolio fotograficznego:

- fiderek.eu - grafika, reklama, fotografia
- alamakota.pl - fotografia - pejzaże, portrety, fashion, studio, plener, eventy, reportaże, zdjęcia produktowe etc.


Na całość działań promocyjnych, jak i na fotografie wystawiona zostanie faktura VAT.W razie pytań proszę o kontakt / Jarosław Fiderek

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

telefonicznie: + 48 509 130 728